1728 Hoch-feyerlcihes Ehren-Beprang womit Denen weyland Seelig nunmehr aber heilig-gesprochenen zweyen Englischen Junglingen aus der Gesellschaft Jesu, Aloysio Gonzagae und Stanislao Kostkae,... Ofen, 1728, Johann Georg Rottenstein, 3+9 sztl. lev.+ 1 (S. Aloysius Gonzaga, rézmetszet) t. Német és latin (csak a címlap utáni két számozatlan levél) nyelven. Papírkötésben. Gonzaga Szent Alajosról (1568...
Prímás-album. Dr. Serédi Jusztinián Magyarország bíbornok hercegprímása tiszteletére. Szerk.: az Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928.. Franklin. 358+2 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, egészvászon kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Buda, 1838, Kir. M. Universitas betűivel, 3 sztl. lev.+388, 391/392 p.+7 t. Az oldalszámozáson belül további 1 metszettel. Korabeli díszes egészbőr-kötésben, kopott , kissé sérült borítóval, az elülső kötéstábla elvált a könyvtesttől, az utolsó lap hiányos (391/392.), sérült...
Müller Lajos Lajos:A keresztény házasság. Különös tekintettel az 1918 május 19-én életbelépett új egyházjogokra. Bp., 1923, "Mária-Kongregáció". Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással.
Egyháztörténelmi emlékek a magyarországi hitújítás korából. III. köt.: 1535-1541. Monumenta Ecclesiastica Tempora Innovatae in Hungaria Religionis Illustrantia. Tomus Tertius: 1535-1541. Szerk.: Bunyitay V., Rapaics R., Karácsonyi J. Bp., 1906, Szent István-Társulat, 6+593+3 p. Latin és magyar nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Dr. Werdenich Endre: A természetbölcselet kézikönyve. I. és II. kötet egybekötve. Győr, 1910, Győregyházmegye Könyvsajtója. Félvászon kötésben, kissé kopott állapotban.