15036.
398. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A kalocsai kollégium ötven éve könyv. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel. Címlapon Heintz Béla (1878-1947) magyar építész, MÁV-főtanácsos, a wekerletelepi Munkás Szent József-templom tervezőjének névbejegyzésével.