15000.
398. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
160 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Rudolf trónörökös (...) kezdeményezéséből és közreműködésével. 1-20. kötet. Bp., 1887-1901, Magyar Királyi Állami ny. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Átkötött aranyozott félbőr-kötésekben, kissé kopott borítókkal, benne kissé (foxing) foltos lapokkal is, egy lap szakadt (VIII. köt. 495/496.), a III. kötet borítója elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, ex libris-sekkel. Egy kötet hiányzik (XXI. kötet) !