15001.
398. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Borsod vármegye. (Borsod, Gömör és Kishont k. e. .e vármegyék.) Szerk.: CsÃkvári Antal. Vitéz Borbély-Maczky Emil ajánlásával. kövecsesi Lukács Endre elÅ‘szavával. Vármegyei Szociográfiák V-VI. köt. Bp.,(1939),Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala, (Merkantil-ny.), 86+2+151+41+2+176+513 (háromhasábos számozás) + 1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülsÅ‘ kötéstáblán a vármegye dombornyomású, vörös pecsétjével, kopott, foltos borÃtóval.