15082.
398. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Magyar Földrajzi Társaság. Fordította: Dr. Balassa József. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói fűzött egészvászon, 231 p. kopottas állapotban