Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.
Az országház. A bevezető tanulmányt Sisa József írta. Bp, 2001, Magyar Könyvklub. Tihanyi Bence és Bakos Ágnes fotóival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Itáliai terek. Az olasz társadalom történetének, művészetének és kultúrájának különleges színhelyei: a terek. Szerk.: Marina Basso. Bp, 2003, Merhavia Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé koszos papír védőborítóban,de egyébként jó állapotban.
Marcello Bertinetti: Egyiptom a magasból. Bp, 2002, Geographia Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
3 db A világ körül könyv. Carveth Wells: A maláji dzsungelben, G. Stratil-Sauer: Az afgánok fogságában., Fritz Ohle: Az ismeretlen szaharában, Bp., 1931, Dante, egészvászon-kötés, kopottas borító, sérült gerinc.