19105. 398. Closed Online auction Jewellery
2 800 HUF 7,25 EUR, 8,00 USD
0 HUF
Ezüst (Ag) sárga és fehér köves gyűrű, jelzett, kis kopással, méret: 54, bruttó: 4,6 g
Photo of the item taken by : karap_norbert