12901. 398. Closed Online auction Photo
1 600 HUF
0 HUF
cca 1870 Lear király, fénynyomat Divald Károly eperjesi műterméből, kartonra kasírozva, hátoldalon pecséttel jelzett, sérült karton, 12×16 cm
Photo of the item taken by : ekb