Number of items: 260
2429152
11289
398
Other collectibles
Historizáló porcelán kosárka. Matricás, jelzett, aranyozott, hibátlan. 14x9 cm
3 000 HUF
2431704
11290
398
Other collectibles
Tillowitz Epos porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopáwsnyomokkal, d: 16 cm, m: 4 cm
1 200 HUF
2431712
11291
398
Other collectibles
Herendi Rothschild mintás váza, kézzel festett, jelzett, alján repedéssel, m: 23 cm
4 000 HUF
2431728
11292
398
Other collectibles
Hollóházi porcelán paprikát fűző nő, fehér mázas, jelzés nélkül, formaszámmal, tarkóján (gyári?) repedéssel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
2 000 HUF
2431735
11293
398
Other collectibles
Herendi virág mintás porcelán tányér, kosaras peremmel, kézzel festett, jelzett, felső peremén sérüléssel, kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
2 000 HUF
2428849
11294
398
Other collectibles
Tork porcelán olivabogyós tál, 6 db hozzá tartozó fém villával, eredeti dobozában. Matricás, hibátlan, 41x5x3 cm
3 000 HUF
2428851
11295
398
Other collectibles
Masszív, öntött réz falikar párban 26 cm
5 000 HUF
2428950
11296
398
Other collectibles
10 000 HUF
2428972
11297
398
Other collectibles
Hollóházi fuvolás, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14cm
1 400 HUF
2428966
11298
398
Other collectibles
Herendi lovát fékező. lófékező csikós legény, kézzel festett, jelzett. sérült: kéz letört m 20 cm, h 19 cm
6 000 HUF
2428983
11299
398
Other collectibles
Hollóházi retro mokkás készlet. Matricás, jelzett, kis mázhibákkal
6 000 HUF
2428991
11300
398
Other collectibles
Herendi Viktória mintás tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x9 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m