Number of items: 260
2411383
11144
398
Other collectibles
4 db Hollóházi népi mintás fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
1 000 HUF
2411241
11145
398
Other collectibles
Hollóházi amfora váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm
3 000 HUF
2411185
11146
398
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes
16 000 HUF
2411181
11147
398
46000
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes
46 000 HUF
2411230
11148
398
Other collectibles
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan. 21 cm
6 000 HUF
2391340
11149
398
Other collectibles
Herendi Terus Rust (TSHH) mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással .d:18,5
1 000 HUF
2412541
11150
398
30000
Other collectibles
30 000 HUF
2412595
11151
398
4400
Other collectibles
4 400 HUF
2400918
11152
398
4800
Other collectibles
Royal Coppenhagen dísztányér, 3 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm
4 800 HUF
2400924
11153
398
4600
Other collectibles
Gustavsberg porcelán dísztányér, 4 db, jelzett, hibátlan, d: 21,5 cm
4 600 HUF
2400933
11154
398
Other collectibles
Bing&Grondhal dísztányér, 4 db, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 18 cm
6 000 HUF
2400879
11155
398
4800
Other collectibles
3 db levonóképes dísztányér, dán és német, hibátlan, jelzett, d: 15 és 19 cm között
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m