14290.
399. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 800 HUF
Bartók Béla-Kodály Zoltán: Népdalok. Erdélyi magyarság. Bp., Népies Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, sérült gerinc, ázott lapok, kopottas állapotban.