14326. 399. Closed Online auction Printed Materials
1 000 HUF
0 HUF
1847 Sz. Kir. Győr-Belvárosi Elemi Fő Tanodabeli Ifjuságnak érdem szerinti sorozata. 1847. Második félév. Győr, Streibig Klára-ny., foltos, lapszéli szakadásokkal, sérült címlappal, 8 sztl. lev.
Photo of the item taken by : ekb