800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
1868 A Magyar Tudományos Akadémia értesítője. II. évf. Szerk.: Rónay Jácint. Pest, 1868, Eggenberger Ferdinánd, 2+338+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, néhány helyen ceruzás aláhúzással.