14052.
399. Closed Online auction
Scout
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Velősy Elek: Miska. A diadalmas cserkészgondolat regénye. Gróf Teleki Pál ajánlásával és Márton Lajos rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp.,én., Könyvbarátok Szövetsége,(Egyetemi-ny.), 206 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, foltos lapokkal, a gerinc alján kis sérüléssel.