11943.
399. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
33
Bory Jenő (1879-1959) - Szégyenlőske (1922) női akt Patinázott kerámia. Talapzaton jelezve: Bory J. 1922 Sérült és restaurált. (Nagy márvány köztéri szobra a székesfehérvári Bory-várban található.) Strobl Alajos szobrásznövendéke volt. m: 54,5 cm