12008. 399. Closed Online auction Watches
5 000 HUF
34
0 HUF
Vegyes óra tétel 11 db, többnyire mechanikus (Tirza Geneva, Lanco, Doxa, Geneva sport, Nivrel, Cortébert, Rila st.) Nagy részben javításra, tisztításra szorúl. Kopott, sérült.
Photo of the item taken by : tm