1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. II. kiadás. A könyvet tervezte Faragó István. Gazdagon illusztrált. Bp., Corvina, 1977. Kissé kopott egészvászon kötésben, kissé szakadt papÃr védÅ‘borÃtóval.