1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Lyka Károly: Magyar Művészet 1800-1850. A táblabÃróvilág művészete. Bp., é.n., Új idÅ‘k. Harmadik kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, a fűzése kissé laza.