Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb gyakorlati nagy budapesti szakácskönyv és házi cukrászat. Híres magyar és francia szakácsművészek nyomán, számos képpel. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Későbbi modern egészvászon kötés, címlapon foltokkal és lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.
Borsódy Mihály: Az édességkészítés története. Bp., 1995, Magyar Élelmezésipari Tudományos Egyesület. Fekete-fehér képekkel illusztrált. 246+XLVIII (receptek) p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
Grabner Emil: A gyümölcsfák és kerti vetemények műtrágyázása. Nyitra, 1912, Huszár István Könyvnyomdája. 61 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült, kissé foltos borítóval.
Lehoczky János, Reichart Gábor: A szőlő védelme. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadó. 263 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes papír védőborítóban, helyenként foltos lapokkal. + 3 db kertészeti füzet és reklámkiadvány: Mivel permetezzünk rügyfakadás előtt? (Bp., 1969, Mezőgazdasági Kiadó), Házikerti rovarölőszerek a gyümölcsfák takácsatkái ellen, kerti kártevők (borító nélkül, hiányos)
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi borvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. 188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban.