8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Bismarck, Andrássy and Their Successors. Folkstone, 1927, T. Fisher Unwind Ltd. Sérült egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban. Angol nyelven.