600 HUF
1,55 EUR, 1,71 USD
Emil Ludwig: Kleopátra. Egy királynő életregénye. Fordította: Sátori Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.