4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Magyar történelmi okmánytár, a brüsseli országos levéltárból és a burgundi könyvtárból. I. köt.: 1441-1538. Összeszedte s lemásolta: Hatvani Mihály. Monumenta Hungariae Historica. Magyar Történelmi Emlékek. I. Osztály Okmánytárak I. köt. Pest, 1857., MTA,(Emich Gusztáv-ny.), XXI+2+387 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, ex libris-szel.