Books: History Number of items: 244
2357572
15851
399
Books: History
Other collectibles
Erdős László: Báthori István életrajza. Bp., 1933, Báthori Emlékbizottság, 44+1 p. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2433682
15852
399
Books: History
Other collectibles
Stefka István: Ötvehat arcai. Bp., 2003. Kairosz. Kiadói papírkötésben
1 400 HUF
2438914
15853
399
Books: History
Other collectibles
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
2443494
15854
399
Books: History
Other collectibles
Boros Ferenc: Magyar csehszlovák kapcsolatok 1918-1921-ben. Bp, 1970, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötésben, kissé kopott papír védőborítóban.
1 200 HUF
2422624
15855
399
Books: History
Other collectibles
Petrilla Aladár: Magyarország népesedési viszonyai 1920-tól 1932-ig. Bp., (1936), k.n. (Atheaeum Rt. nyomása). Fekete-fehér térképekkel és ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
1 200 HUF
2443378
15856
399
Books: History
Other collectibles
Polányi Imre: A szlovák társadalom és polgári nemzeti mozgalom a századfordulón. (1895-1905.) Bp., 1987., Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2443396
15857
399
Books: History
Other collectibles
Ian Colvin: Canaris. Hitler hírszerző főnökének sajátságos története. h. n. 1996, Aquila Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
2441040
15858
399
Books: History
Other collectibles
Tardy Lajos: Régi magyar követjárások keleten. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 11. része. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
1 200 HUF
2441448
15859
399
Books: History
Other collectibles
A Panorama of Polish history. Warsaw, 1982, Interpress Publishers. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadó kissé kopott kartonált papírkötés.
1 800 HUF
2441298
15860
399
Books: History
Other collectibles
Vecseklőy József: Nemzetgyilkossági kísérlet, Trianon (1919. Párizs). Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2435820
15861
399
Books: History
Other collectibles
Gergely Jenő: Eucharisztikus Világkongresszus Budapesten, 1938. Bp., 1988, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2436221
15862
399
Books: History
Other collectibles
Demény Pál: A párt foglya voltam. Demény Pál élete. Az interjút készítette, a szöveget szerkesztette és a dokumentumokat válogatta Kiss József. Bp., 1988. Volt könyvtári példány. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035