1997 József Nádor Pest-Budán emlékkiállítás katalógusa képekkel 123p. 1997 szeptember - 1998 február. Bp, 1997, Budapesti Történeti Múzeum. Papírkötésben, szép állapotban.
A 20. század évről évre. A világ és Magyarország száz éve. 2850 esemény, 3200 személyiség, 1150 kép. Szerk.: Reviczky Béla. H.n., 2000, Athenaeum. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Kiszely Gábor: A szabadkőművesség. História, titkok, szertartások. Bp., 1999, Korona Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé karcos, egyébként jó állapotban.
Habsburg Történeti Intézet./ Institute of Habsburg History. Bp, 2005, Habsburg-kori Kutatások Közalapítvány - Habsburg Történeti Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban. Magyar és angol nyelven.
Kósa László - Szemerkényi Ágnes: Apáról fiúra. Néprajzi kalauz. Bp, 1973, Móra Ferenc Könyvkiadó. Sáros András Miklós rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé karcos papír védőborítóban.
A nagybirtokos arisztokrácia ellenforradalmi szerepe 1848-49-ben. II. kötet. Iratok .1848. március 15.- 1949. március 4. Összegyűjtötte és szerkesztette: Andics Erzsébet. Bp, 1952, Akadémiai Kiadó. Félvászon kötésben, karcos, megviselt állapotban.
Bibliotheca Corviniana. A Corvina könyvtár története. Szerk.: Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1981, Magyar Helikon/Corvina. Számos egészoldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.