20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.