Sikota, Győző: La Porcellana di Hollóháza, Porcelain of Hollóháza. Miskolc, 1979., Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói nyl-kötés, porcelán plakettekkel, az egyik kötet kopott borítókkal. Olasz és angol nyelveken. Számozott (300/108.) példányok.
Horváth, Hilda: Külföldi szecessziós ex librisek. Art nouveau bookplates from all over Europe. Szerk.: Ch. J. Blase. Ford.: Charles Kiddle. Bp.-Békéscsaba,2016, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (300/284.) példány. +
Horváth, Hilda: Magyar szecessziós ex librisek. Art nouveau bookplates from Hungary. Szerk.: Ch. J. Blase. Ford.: Charles Kiddle. Bp.-Békéscsaba,2016, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (300/253.) példány.
Vegyes mini könyv tétel, 3 db:
Herczeg Ferenc A holicsi Cupido. Vigjáték a helikoni emlékünnepre. Bp., 1921, Rózsavölgyi, 158 p. Első kiadás. Átkötött kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötéstábla laza, javított gerinccel. Megjelent 2000 példányban.;
Bátyai Jenő: Betűivetőink jubileuma. Szeged, 1992., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói egészvászon-kötés.
Móricz Pál: A Kárász uraság kocája. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Apró Ferenc. Szeged, 1982., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói kopott nyl-kötés.
2 db minikönyv - Az egyszerűség szavai. Helen Exley ajándékkönyv. 2012, Alexandra. + Rowan Barnes Murphy: Rossz kislányok. 2007, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.