1 800 HUF
Vegyes mini könyv tétel, 3 db: Herczeg Ferenc A holicsi Cupido. Vigjáték a helikoni emlékünnepre. Bp., 1921, Rózsavölgyi, 158 p. Első kiadás. Átkötött kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötéstábla laza, javított gerinccel. Megjelent 2000 példányban.; Bátyai Jenő: Betűivetőink jubileuma. Szeged, 1992., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói egészvászon-kötés. Móricz Pál: A Kárász uraság kocája. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Apró Ferenc. Szeged, 1982., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói kopott nyl-kötés.