Number of items: 434

1903 Lampérth Géza: Deák Ferenc születésének századik évfordulóján. Deák Ferenc születésnapjának 100-ik évfordulója alkalmából Budapest székesfőváros közönsége, 1903. okt. 17. Bp., 1903, Székesfővárosi házinyomda, 10 p. Kiadói nemzetiszínű zsínórral fűzött papírkötés, foltos, a hátsó borító egyik sarkán sérülés, hiány.
17761.

1 400 HUF
Kertész Mihály: A csengeri domb. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, belül az előzéklapnál javított, ajándékozási sorokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
17762.

1 000 HUF
Az Énekek Éneke. Szent Jeromos lain fordításában. Bp., 1941, Officina. Félvászon kötés, kötéstábla foltos, kisebb ázásnyomokkal.
17763.

1 200 HUF
17764.

4 000 HUF
Ujváry Sándor: Dr. Talpig uriember. Bp., 1941, Arany János. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal.
17765.

1 200 HUF
Vágó Tibor: Barátom a testőröm. Őrző-védő kutyák szakosított kiképzése személy és vagyonvédelemre. Bp., 1994, Pro-Sec- Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17766.

1 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, címlapon kisebb szakadással, utolsó egy-két lap (névmutatóból) hiányzik, helyenként kissé foltos lapokkal, laza kötéssel.
17767.

1 000 HUF
Wilhelmine V. Hillern: És mégis jönni fog! Kolostori történet.I-II. kötet. Az Athenaeum olvasótára. Alexander Erzsi és Schanzer Margit fordítása. Bp, én., Athenaeum. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és meglazult kötéssel.
17768.

1 000 HUF
Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. 2. kiadás. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, volt könyvtári példány.
17769.

1 200 HUF
Thurzó Gábor: Belváros és vidéke. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17770.

1 200 HUF
Jim Morrison: Amerikai ima. Jim Morrison versei. Válogatta és ford.: Földes László Hobo. Bp., 1993, Orpheusz-Új Mandátum. Kiadói papírkötés, borító és első néhány lap jobb alsó sarkában foltos.
17771.

1 200 HUF
17772.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF