6 000 HUF
Vas Gereben összes munkái 5 kötete: A régi jó idők; Nagy idők, nagy emberek; A pörös atyafiak; A nemzet napszámosai; Tekintetes urak. Gyulai László rajzaival. Bp., én.,Méhner Vilmos. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, festett illusztrált egészvászon-kötés, a két kötet gerincén kis sérüléssel, két kötet kötése sérült, a borítókon kis kopásnyomokkal.