1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Wilhelmine V. Hillern: És mégis jönni fog! Kolostori történet.I-II. kötet. Az Athenaeum olvasótára. Alexander Erzsi és Schanzer Margit fordítása. Bp, én., Athenaeum. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és meglazult kötéssel.