2 600 HUF
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. I-II. kötet + Ószövetségi Szentírás a Vulgata szerint. III. kötet. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-bizottsága. Bp., 1927-1934, Szent István-Társulat (Stephaneum-ny.). 1027+554+491 p. Kihajtható térképmelléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.