15644.
399. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Major János, Nagy Béla, Szűcs László: Az FTC labdarúgó szakosztályának története. 444-en zöld-fehérben. Bp., 1972, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal. + Nagy Béla: Kik játszottak a Fradiban? Nyilasiék bajnokcsapatától a "Zöld sasok" kupagyőzelméig. Az FTC mérkőzései 1980/81 - 1990/91. Bp., 1991, FTC. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.