15641.
399. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 (fekete-fehér képtáblák, valamint két kihajtható melléklet) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, foltos lapélekkel, egy képtábla kijár és a szélein kis szakadások.