17432. 399. Closed Online auction Books: Tales
1 800 HUF
0 HUF
Regék és elbeszélések az ifjúság számára. Wildermuth Ottilia után dolgozta egy nagykőrösi tanár. Bp., 1886, Franklin. Félvászon kötés, litho illusztrációkkal, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras