1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Vajda Marietta: Csengő tulipán. Mesék. Gortvay Stefánia rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.