Books: Tales Number of items: 34
2389517
17439
399
Books: Tales
Other collectibles
2418263
17440
399
Books: Tales
Other collectibles
1 200 HUF
2434857
17441
399
Books: Tales
Other collectibles
Loango. Elbeszélés ifjú barátaim számára. Hoffmann Ferenc után fordította Kún Béla. Bp., 1873, Athenaeum. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
1 200 HUF
2422133
17442
399
Books: Tales
Other collectibles
Kihajtható kartontáblás képes mesekönyv, 5 tábla, az utolsó táblán 1, a többin 1-1 képpel, kis kopásnyomokkal, néhol a ragasztás elengedett, hiányos, hiányzó címlappal, 16x22 cm
1 400 HUF
2422119
17443
399
Books: Tales
Other collectibles
Állatképek. Kihajtható kartontáblás képes mesekönyv, 5 tábla, az utolsó táblán 1, a többin 1-1 képpel, az utolsó tábla kissé vetemedett, egyébként jó állapotban, 16x22 cm
1 200 HUF
2422105
17444
399
Books: Tales
Other collectibles
Jópajtás. Kihajtható kartontáblás képes mesekönyv, 5 tábla, az utolsó táblán 1, a többin 1-1 képpel, az egyik táblán a szövegnél minimális hiánnyal (hibás vágás?), egyébként jó állapotban, 16x22 cm
1 200 HUF
2444229
17445
399
Books: Tales
Other collectibles
Fleuron, Svend: Snipp a nagy vadász. Bp., 1930, Dante. Kiadói egészvászon kötés,jó állapotban.
2444868
17446
399
Books: Tales
Other collectibles
Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Ford.: Baktay Ervin. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, magánkönyvtári bélyegzéssel, ajándékozási sorokkal.
1 000 HUF
2433860
17447
399
Books: Tales
Other collectibles
Mikes Lajos: Sanyi Manó könyve. Bp.,1963 ,Móra. Heinzelmann Emma egészoldalas, színes rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, iskolai ajándékozási bejegyzéssel.
1 400 HUF
2444761
17448
399
Books: Tales
Other collectibles
Györkössy Endre: A palotai cserkészek. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.
1 000 HUF
2443516
17449
399
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
2348676
17450
399
Books: Tales
Other collectibles
Ágai Ágnes: A titkokat az ujjaimnak mondom el. Irsa Katalin rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035