15004.
399. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Dessewffy Arisztid: Velencze. Bp., 1895., "Kosmos". 368p.. Szövegközti képekkel illusztrálva. Korabeli aranyozott, kissé kopottas, gerincén sérült félbőr-kötésben. Előzéklapokra korabeli képek beragasztva, ajándékozási sorokkal.