15041.
399. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Felfedezők Lexikona. Szerk.: Dr. Kéz Andor. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937], Franklin, 162 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón és gerincen apró kopásnyomokkal, címlapon ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel.