15049.
399. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Festetics Rudolf (1865-1943): Emberevők között. Nyolcévi Csendes-óceáni hajózás a "Tolna" yachton. 55 képpel és 1 térképpel. Fordította: Sárosi Bella. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Az oldalszámozáson belül szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés,kopott borítóval, sérült kötéssel, és gerinccel, a gerincen javítással, egy kijáró lappal, pár lap szélén firkával, rossz állapotban.