15108.
399. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Juri Szemjonov: Szibéria meghódítása. Fordít.: Nyíreő Éva. Ismeretlen Világok. Bp.,[1940], Athenaeum, 341+2 p. + 8 t. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon, kissé kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.