15109.
399. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.