15038.
399. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Száz képpel és térképekkel. Bp., Franklin Társulat, é.n. Kiadói aranyozott, festett, kissé kopott egészvászon kötésben.