15044.
399. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Vörös Márton (1900-1993): A szerencsés expedíció. Hans W. Ahlmann kutató útja asz északi jégvilágba. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934.], Franklin,140+2 p.+20 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t.+2 (térképek) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és két térképpel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.