19098. 399. Closed Online auction Jewellery
2 200 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus barna kővel, jelzett, d: 1,8 cm, bruttó: 15,16 g
Photo of the item taken by : karap_norbert