1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Der Uhrturm in Hong Kong (A hongkongi óratorony ) Színezett rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Coloured copper engraving, framed, 15,6 x 23,5 cm