4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
cca 1970 F.B. Werner után: Erfurt XVIII. sz. látképe. Nyomat, papír. Erfurti Christensen cég ajándékozási soraival a Sasad Szövetkezet részére, 1971-ból. Lap széle foltos. Üvegezett fa keretben. 35x99 cm