Jan Punt (1711 - 1779): Le Jardinier et son Seigneur, La Fontaine illusztráció, rézmetszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13x8,5 cm, keret: 25x20 cm
Rembrandt van Rijn (1606-1669) után, XIX. sz.: Flamand táj. Heliogravűr, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, keret sarkaiban kissé sérült. 21x28 cm
Raimondi, Marcantonio után, XIX. sz ismeretlen művész alkotása: Herkules és Anteusz. Heliogravűr, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, kereten apró sérüléssel. 32,5*21,5 cm
cca 1750-1800 Perspective view of Sackville Street and Gardiner's Mall in Dublin, 1749. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Üvegezett fa keretben. 28x38 cm
1795 Georges Louis Leclerc, Comte de Buffon, Fecske 1795-ben megjelent Naturgeschichte (Természettudomány) című művéből. Színezett rézmetszet, papír. 14x8,5 cm
cca. 1870 Seewesen (Tengeri utak), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). Fent a római numachie, egy újrajátszott tengeri csata látható. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben.Foltos, pici gyűrődések. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm
cca. 1870 Seewesen (Tengeri utak), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). Lent a marseille-i kikötő látható. Acélmetszet, papír. Üvegezett műanyag keretben. Foltos. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm
Der Uhrturm in Hong Kong (A hongkongi óratorony ) Színezett rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Coloured copper engraving, framed, 15,6 x 23,5 cm
cca. 1820 Frankenthal gegen Westen (frankenthali scriptorium) Rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Copper engraving, framed, 24 x 19,5 cm
1872 Riva am Gardensee (Kilátás a Garda-tóról). Rorich & Son n. Rohbock, Acélmetszet, papír. Üvegezett müanyag keretben. / Spilberk steel engraving, framed, cca. 11,8 x 17,5 cm.