cca. 1850 ,,Der Altstadtmarkt mit der Martinikirche zu Braunschweig" Braunschweig történelmi látképe a Márton-templommal. Carl Ludwig Frommel, Friedrich Barthel után. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. A margó kissé foltos, keret kopott. / Steel engraving, framed, 14,8 x 22,5 cm
cca. 1870 Nürnberg Insel Schütt (Schütt-sziget), Alex Marx. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Steel engraving, framed, 10,5 x 16 cm
1848 Hanák János (1812-1849) áldozópap és tanár, zoológus, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagja. Barabás Miklós litográfiája. Kartonon. 22x18 cm
Pieter Tanjé (1706-1761): Tengeri élőlények. Kézzel színezett metszet, papír. Jelzett a metszeten nyomtatva. Lap tetején kisebb sérüléssel. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 41×52 cm
Leyden, Lucas van (1494-1533) után, XIX. sz. ismeretlen művész munkája: Lázár feltámasztása. Heliogravűr, papír, jelzés nélkül. Kissé sérült, régi üvegezett fa keretben, 28,5×20 cm
cca 1900 kb. 50 db német rotációs fametszet és nyomat, többségében festmény reprodukciók, klf. művészek és kiadások, részben sérült és foltos, lapméret: kb. 42x30 cm