10492.
399. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
Grün E. jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött magyar festő alkotása: Hölgy kalitkával. Tus, akvarell, papír. Antik, sérült üvegezett fa keretben, hátoldalán Grün József kőbányai keretező bélyegzőjével. 15x21 cm