10811.
399. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Ismeretlen monogrammal: Mező. Olaj, karton, sérült (helyenként festék lepergéssel). Fa keretben. 49,5x67,5 cm